15 Máj
Hľadáme šikovných pracovníkov do pekárne, kde si plánuješ zmeny podľa tvojich potrieb a dostávaš výplatu každý týždeň
Žilina

Miluješ vôňu čerstvo upečeného pečiva? Pridaj sa k nám!

Tvojou náplňou práce bude:
* triedenie rožkov,
* prekladanie pečiva na plech,
* pletenie vianočiek,
* balenie pečiva a označovanie štítkami,
* etiketovanie, manipulácia s debničkami,
* počítanie jednotlivých kusov pečiva,
* pomocné práce na bezlepkovom pracovisku.

** Náplň práce na pracovisku zadeľuje zmenový majster**

Zamestnanecké výhody, benefity
* BONUS - týždenné vyplácanie na tvoj bankový účet!
* Máš na výber z nasledujúcich zmien- ranná zmena (6-14), poobedná zmena (14-22), nočná zmena (22-6).
* Zmeny si plánuješ podľa svojich časových možností a potrieb, čo je obrovskou výhodou tejto brigády!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Spoločnosť, pre ktorú obsadzujeme danú pozíciu, sa zaoberá výrobou a predajom širokého sortimentu pekárenských výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Osobnostné predpoklady a zručnosti
* Zodpovednosť a manuálna zručnosť.
* Podmienkou je platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami (vybavuje obvodný lekár).
* Vek min. 16 rokov, pri nočných zmenách - vek min. 18 rokov.
* Vhodné pre invalidného/starobného dôchodcu.
* Vhodné na privyrobenie popri práci.

Aké vlastnosti by si mal mať?
* Chuť učiť sa nové veci
* Zodpovednosť k práci
* Príjemné a zdvorilé vystupovanie ku kolegom
* Spoľahlivosť a dochvíľnosť

Máš tieto vlastnosti? Pridaj sa k nám a nechaj svoju vášeň pre pečenie chutiť celému svetu!

Zadávateľ

Kristína Farská
Poslať správu